Derliaus šventė lopšelyje-darželyje

Ruduo – nuostabus metų laikas, kai gamta nudažo žemės paklotą įvairiausiomis spalvomis, kai mūsų sodai bei daržai atiduoda sunokusius vaisius ir daržoves. Tai metas, kai pasitelkus savo fantaziją, galima sukurti žavingiausias rudenines puokštes ir kitas kompozicijas. Todėl š. m. rugsėjį vaikai ir jų tėveliai dalyvavo „Rudens gėrybių parodoje“ – sukūrė nuostabius darbelius iš vaisių, daržovių, medžių lapų bei kitų rudens gėrybių. Paroda vyko rugsėjo 27–28 dienomis ir visos meninės kompozicijos buvo eksponuotos lopšelio-darželio pavėsinėje. Spalvoto ir turtingo rudens darbeliai džiugino ne tik lopšelio-darželio bendruomenės narių, bet ir tarptautinio projekto pagal Erasmus+ programą dalyvių akis.

Rugsėjo 28 dieną vyko Rudens gėrybių parodos uždarymas – Derliaus šventė, kurioje artistiškumu pasižymėjo lopšelio-darželio ugdytiniai. Derliaus šventė subūrė ir tėvelius, ir projekto dalyvius. Visi darbeliai buvo užkoduoti ir aplinkiniai galėjo atiduoti savo balsą už labiausiai patrauklų ir įdomų darbelį ar kompoziciją. Suskaičiavus balsavimo rezultatus paaiškėjo, kieno darbeliai sulaukė daugiausia dėmesio: I vieta ‒ 58 nr. (surinko 22 balsus), II vieta ‒ 9, 18, 53 nr. (surinko po 7 balsus), III vieta ‒ 17, 59 nr. (surinko po 6 balsus). Sveikiname.

Dėkojame visiems, dalyvavusiems parodoje, ir tiems, kurie padėjo parodą suorganizuoti. Tikimės aktyvaus dalyvavimo ir kitais metais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui C. Buinovska ir mokytoja Ieva Bačulienė