„Drugeliai“ dalyvavo projekte „Velykų tradicijos ir papročiai“

Savaitė po Velykų – Atvelykis, dar vadinamas Vaikų Velykėlėmis. Darželio vaikučiai linksmai atšventė šią šventę, įsijungdami į projektą „Velykų tradicijos ir papročiai“, kurį organizavo Avižienių vaikų lopšelis-darželis. Projekte dalyvavo „Drugelių“ grupės ugdytiniai su auklėtoja Nerija Četrauskaite. Šventės pradžioje kiekviena projekte dalyvaujanti ugdymo įstaiga pakabino margučius (meninius darbelius) ant Velykinio medžio. Pristatėme muzikinį-vaidybinį pasirodymą apie Velykų papročius. Šokiu pagal M. Musorgskio muziką vaikai, persirengę viščiukais, pradžiugino žiūrovus. O su pilnu krepšiu margučių atvykusi Velykų bobutė (auklėtoja N. Četrauskaitė) papasakojo apie jų reikšmę. Vaikai linksmai ir nuotaikingai dainavo daineles apie pavasarį ir Velykų bobutę, kurias paruošė meninio ugdymo mokytoja metodininkė Edita Staniulionienė. Po savo pasirodymo galėjome pamatyti ir kitų darželių pasirodymus. Po meninės dalies buvome pakviesti prie vaišių stalo.

Šventė suteikė vaikams daug džiaugsmo, o ypač nudžiugino Avižienių vaikų lopšelio-darželio dovanoti šokoladiniai margučiai ir padėkos raštai. Nuoširdžiai dėkojame Avižienių lopšelio-darželio projekto organizatoriams už puikią šventę, o Kastyčio Kuoro mamytei už transporto pagalbą nuvežant vaikus į Avižienius.

Meninio ugdymo mokytoja metodininkė Edita Staniulionienė