Gerosios darbo patirties sklaida

„Mokslinių tyrimų metodų taikymas ikimokyklinio ugdymo įstaigoje“

2016 m. kovo 1 d. mokymų ciklo „Mažieji mokslininkai – įvadas į mokslinių tyrimų metodiką. Kaip ugdyti pagrindines vaikų kompetencijas“ dalyviai iš Vilniaus m., Šalčininkų ir Vilniaus r. ikimokyklinio ugdymo įstaigų susitiko Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje pasidalinti gerąja darbo patirtimi „Mokslinių tyrimų metodų taikymas ikimokyklinio ugdymo įstaigoje“. Gerosios darbo patirties sklaidos dalyviai buvo pasitikti ugdytinių koncertu ir direktorės Ivonos Marijos Matveiko sveikinimo žodžiais. Svečiai taip pat turėjo galimybę pamatyti mūsų įstaigos patalpas.

Gerosios darbo patirties sklaida praėjo sėkmingai – dalyviai, skaitydami pranešimus, pasidalino savo patirtimi taikant mokslinių tyrimų metodiką darbe su vaikais ir ugdant pagrindines vaikų kompetencijas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, socialinė pedagogė
Celina Buinovska