„Kamuolio diena 2018“

Vaikams fizinis aktyvumas reikalingas lygiai tiek pat, kiek maistas ir oras. Tai ypač svarbu ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurie intensyviai auga ir tobulėja. Jiems būdingas didelis judėjimo poreikis, kuris yra prigimtinis, o ne suvokiamas sąmoningai. Laikoma, kad judėjimas yra pagrindinis biologinis žmogaus raidos veiksnys, skatinantis organizmo vystymąsi.

Džiugu, kad Maišiagalos darželinukai turi puikias sąlygas judėti. Sporto bei žaidimų aikštelėse įvairius judriuosius žaidimus vaikai žaidžia kasdien. O gegužės 8 dieną ugdytiniai, nešini kamuolių, skubėjo į darželio kiemą drauge su kitais tarptautinio projekto „Kamuolio diena 2018“ dalyviais jau antrą kartą netradiciškai paminėti pasaulinę Judėjimo sveikatos dieną. „Boružėlių“ ir „Paukštelių“ grupių ugdytiniai darželio kieme mankštinosi su kamuoliais, mokėsi ridenti kamuolius, „Drugelių“ gr. vaikai mokėsi žaisti futbolą, o „Nykštukų“ gr. ugdytiniams labiau patiko krepšinis.

Auklėtoja Nerija