Konkursas „Vitaminizuotas 2014“ „Drugelių“ grupėje

2014 m. lapkričio 8 dieną minima Europos sveikos mitybos diena. Todėl Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio „Drugelių“ grupė jau eilinį kartą dalyvavo konkurse „Vitaminizuotas 2014“.

Mūsų siekis – skatinti sveiką gyvenseną ikimokyklinio ugdymo įstaigoje ir savo grupėje. Labai svarbu, kad vaikai kuo anksčiau orientuotųsi į sveikatos vertybes, kurios vaikui augant plečiasi, tampa įpročiu, o vėliau – ir socialine norma.

Pirmiausia grupėje su vaikais aptarėme daržovių ir vaisių naudą. Tada nusprendėme pagaminti vaikų mėgstamiausių daržovių salotas. Visi ,,Drugelių“ grupės ugdytiniai buvo rimtai pasiruošę tapti kulinarais ir gaminti. Salotų gaminimo procesas vyko sklandžiai – gamindami vaikai puikiai praleido laiką. Nepamiršo sugalvoti naujam gaminiui pavadinimo – vienbalsiai nuspręsta salotas pavadinti „Sveikosiomis drugelių salotomis“. Po sunkaus darbo mažieji ,,Drugeliai“ mėgavosi pačių pagamintu sveikuolių maistu.

,,Sveikųjų drugelių salotos“ ne tik ugdytiniams, bet ir auklėtojoms labai patiko. Buvo maistinga, skanu ir sveika!!!