LEU muzikinis projektas „Geltonų plytų kelias“

Š. m. lapkričio 27 d. Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje buvo įgyvendintas Muzikinis edukacinis projektas „Geltonų plytų kelias“, kurį vykdė Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo ir mokslų fakulteto muzikos katedros muzikos pedagogikos studijų programos III kurso studentai: Monika Gaidytė, Justina Lukaševič, Deividas Mankevičius, Justyna Kuliešo, Silvija Navickaitė, Riešės vaikų darželio ugdytinės: Saulė Raudytė, Gabrielė Nikulina, Liepa Ignatavičiūtė bei Riešės gimnazijos pirmokas Dovydas Bartkevičius. Visus projekto dalyvius subūrė projekto vadovė nuostabi dėstytoja lekt. dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė.

Muzikinis vaidinimas perteikė vaikučiams svarbiausią mintį – kaip įžvelgti stebuklus paprastuose dalykuose. Šiluma iš studentų širdžių pasklido po visą darželio salę, visi vaikučiai lyg užburti turėjo galimybę pabūti „svajonių ir smaragdų šalyje“, į kurią juos perkėlė jaunieji aktoriai-studentai.

Antroje programos dalyje pasirodė Riešės vaikų darželio ugdytinės: Saulė Raudytė, Gabrielė Nikulina, Liepa Ignatavičiūtė, taip pat su savo muzikos mokytoja (V. Jucevičiūtė-Bartkevičienė) atliko mūsų vaikams daineles, o Riešės gimnazijos pirmokas Dovydas Bartkevičius padeklamavo eilėraštukus.

Šventei įsibėgėjus, visi tryško gera nuotaika ir džiaugsmu. O pabaigoje visi lopšelio-darželio ugdytiniai buvo pakviesti kartu atlikti bendrą dainą. Mūsų ugdytiniai buvo labai susidomėję pasirodymu, net nenorėjo skirstytis į grupes.

Norime nuoširdžiai padėkoti Lietuvos edukologijos universiteto Muzikos katedros daktarei Vaivai Jucevičiūtei-Bartkevičienei už puikų projektą bei norą jį įgyvendinti mūsų lopšelyje-darželyje. Dėkojame studentams, būsimiems muzikos mokytojams, už gerą nuotaiką ir mūsų vaikų edukaciją. Be to, nuoširdų ačiū tariame mergaitėms iš Riešės vaikų darželio ir Riešės gimnazijos pirmokui Dovydui Bartkevičiui.

Vyresnioji muzikos vadovė Edita Staniulionienė