Maišiagalos krašto pedagogų išvyka

Birželio 15 d. Maišiagalos krašto ikimokyklinio ugdymo pedagogai susirinko į metodinės grupės veiklos ataskaitą ir ekskursiją po Maišiagalos kraštą. Maišiagalos kraštui priklauso Avižienių, Riešės, Buivydiškių, Anavilio, Glitiškių ir Maišiagalos vaikų lopšeliai-darželiai.

Pirmiausiai svečius pasveikino Maišiagalos lopšelio-darželio direktorė Ivona Marija Matveiko. Vėliau Maišiagalos krašto metodinio būrelio pirmininkė Edita Staniulionienė pristatė 2015-2016 m.m. veiklos ataskaitą. Po posėdžio nariai buvo pakviesti aplankyti Maišiagalos kraštą.

Aplankėme Kun. J. Obrembskio muziejų, kuriame muziejaus vedėja Juzefa Markevič papasakojo apie kunigo gyvenimą, nuveiktus darbus. Uždegėme žvakutę prie kunigo kapo. Pasivaikščiojome prie pirmosios pastatytos Lietuvoje bažnyčios. Iš čia kelionės maršrutas vedė į Maišiagalos Houvalto dvarą, kuriame pedagogių laukė Tradicinių amatų centro direktorė Jolanta Lapinskaja. Ji papasakojo Houvalto dvaro istoriją, supažindino su Tradicinių amatų centro veikla. Aplankėme eksponuojamas parodas, bei biblioteką. Prieš grįždami pietų į darželį, užkopėme į Maišiagalos piliakalnį, pasigėrėjome apylinkėmis.

Savo vardu noriu nuoširdžiai padėkoti pedagogams už bendravimą, bendradarbiavimą ir nuveiktus darbus Maišiagalos krašto labui.

Meninio ugdymo mokytoja metodininkė Edita Staniulionienė