„Mankštinsime liežuvėlį ir pirštelius, gražiai tarsime žodelius“

Kovo 7 dieną logopedė L. Šilinska ugdytiniams pravedė užsiėmimą tema „Mankštinsime liežuvėlį ir pirštelius, gražiai tarsime žodelius“, kurio tikslas – vaikų, turinčių kalbos ir komunikacijos sutrikimų, ir vaikų, nelankančių logopedo pratybų, artikuliacijos aparato judesių tikslinimas bei smulkiosios motorikos lavinimas grupinės veiklos metu, siekiant glaudaus logopedo ir auklėtojų bendradarbiavimo. Žaidimų pagalba vaikai buvo supažindinti su artikuliacijos organais: pagrindiniu kalbos padargu – liežuviu (nugarėle, pilvuku, šonais ir galiuku) bei kitais artikuliacinio aparato padargais, jų pavadinimais (lūpos, dantys, minkštasis gomurys, apatinis žandikaulis). Klausėsi pasakos apie liūdną liežuvėlį ir minė mįslę, mankštino rankų pirštelius bei lavino smulkiąją motoriką.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui C. Buinovska