Vaikai susitiko su tautodailininku, medžio drožėju J. Gridziuška

Vykdant projektą „Etnokultūros vertybės – būsimos asmenybės pamatas“ ir bendradarbiaujant su Tradicinių amatų centru Houvalto dvare Maišiagaloje sumanyta 2016-04-22 suorganizuoti Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio „Drugelių“ ir „Nykštukų“ grupių ugdytiniams susitikimą su tautodailininku, medžio drožėju Julijanu Gridziuška. Tautodailininkas pademonstravo vaikams savo meno kūrinius, medžio skulptūras, pristatė savo sukurtų juvelyrikos dirbinių nuotraukų albumą. Ugdytiniai ne tik susipažino su liaudies medžio drožybos papročiais, naudojamais įrankiais ir medžiagomis, bet ir kiekvienas iš vaikų gavo paties meno kūrėjo pagamintų dovanų – iš medžio išdrožtų saulyčių.

Nuoširdžiai dėkojame tautodailininkui, medžio drožėjui Julijanui Gridziuškai už etninių tradicijų puoselėjimą ir susitikimą su Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio ugdytiniais, o Tradicinių amatų centro Houvalto dvare Maišiagaloje vedėjai Jolantai Lapinskajai už mūsų ugdytiniams suteiktą galimybę susipažinti su tautodailės menu ir naudingai praleisti laiką su meno kūrėju.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, socialinė pedagogė Celina Buinovska