„Oi, žirge, žirge...“

Žirgai mūsų protėvių gyvenime užėmė ypatingą vietą – ir sunkiausius darbus nudirbti padėdavo, ir ištkimiausi karių bičiuliai būdavę... Matyt todėl Advento kalendoriuje net savo, Arklio dieną, gruodžio 6-ąją, turi.

Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio „Drugelių“ grupės ugdytiniai Arklio dieną minėjo net du kartus. Gruodžio 6 d. Vaikai aiškinosi kaip arkliai padėjo gyventi mūsų protėviams. O gruodžio 12 dieną važiavo į svečius, į Andriaus Petrovo žirgyną. Daug įdomaus apie sportinių žirgų gyvenimą, jų priežiūrą vaikams papasakojo Izabelės mama, Daiva Petrovienė. Parodė, kaip treniruojami žirgai. Darželinukai vaišino žirgus obuoliais ir morkomis. Izabelė draugus supažindino su savo numylėtiniu, poniu Meru.

Nuoširdžiai dėkojame žirgyno šeimininkams už įspūdingą viešnagę.

Mokytoja Nerija