„Pavasario žiedai“

Gegužės 18 dieną Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio auklėtojos L.Ceiko ir N. Četrauskaitė vyko į Glitiškių mokyklą-darželį, į Vilniaus r. ikimokyklinio ugdymo įstaigų meninį-kūrybinį projektą „Pavasario žiedai“.

Senasis Glitiškių dvaras tiesiog „pražydo“ Vilniaus r. ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių, tėvelių bei padagogų konstruotais iš gamtinės madžiagos ir antrinių žaliavų bei siūlų, pieštais, aplikuotais, lankstytais iš spalvoto popieriaus žiedais.

Viešnias pasitiko tautodailininkė Margarita Čekolis. Ji papasakojo legendomis apipintą Glitiškių dvaro istoriją. Supažindino su augalų, augančių dvaro teritorijoje, gydomosiomis savybėmis ir pavaišino žolelių arbata.

Tautodailininkė pedagoges mokė popieriaus plastikos. Viešnios mokėsi gaminti gėles iš krepinio popieriaus. Aptarė projekto vykdymą Vilniaus r. ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir dalinosi susitikimo įspūdžiais.

Auklėtoja N. Četrauskaitė