Svečių delegacijos iš Lenkijos

Penktadienį, gruodžio 11 d., artėjant gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms, mūsų įstaigoje su kalėdinėmis dovanomis svečiavosi net dvi delegacijos iš Lenkijos. Pirmieji pas mus atvyko mūsų draugai ir rėmėjai iš Fondo „Na Obcej Ziemi“ Lenkijos miesto Sulejuvka (Sulejówka) Piotr ir Olga Pozlevič bei Ana Rosa, Sulejuvkos miesto savivaldybės Skatinimo ir kapitalo pritraukimo katedros vedėja, Elžbieta Kalužynska, Sulejuvkos Maršalo Juzefo Pilsudskio pagrindinės mokyklos Nr. 3 direktorė, mokytojos: Eva Kovalčyk, Ana Šyška, Maciej Behr, tėvai Maja Radoš, Dorota Gaca bei Sulejuvkos Maršalo Juzefo Pilsudskio pagrindinės mokyklos mokiniai. Antroji delegacija, kiek mažesnė, bet nė kiek kuklesnė, atvyko iš Bialobžegų apskrities (Powiat Białobrzeski): Milena Kalinovska, Mateuš Žeznicki, Ireneuš Karčmaš, bei Adam Pekacki, Bialobžegų seniūno Andžejo Ozieblo vardu. Taip pat tą dieną pas mus svečiavosi ir garbinga viešnia iš mūsų krašto – Lietuvos Respublikos Seimo narė Rita Tamašunienė.

Svečius pasitikome šventine programa – scenoje pasirodė „Drugelių“, „Nykštukų“, „Paukštelių“ ir „Boružėlių“ grupių ugdytiniai. Po koncerto Sulejuvkos Maršalo Juzefo Pilsudskio pagrindinės mokyklos Nr. 3 mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse „Drugelių“ ir „Nykštukų“ grupėse: kartu su mūsų ugdytiniais gamino įvairius šventinius darbelius ir dekoracijas. Kol mažieji svečiai darbavosi, įstaigos direktorė Ivona Marija Matveiko vyresniesiems svečiams parodė darželio patalpas. Susitikimas baigėsi prie vaišių stalo.

Džiaugiamės ir nuoširdžiai dėkojame svečiams už apsilankymą bei dovanas, kurias atvežė mūsų įstaigos ugdytiniams – knygeles, žaislus ir saldumynus. Įsitikinome, kad tarp mūsų egzistuoja žemiškieji gerumo angelai, darantys stebuklus čia, Žemėje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, socialinė pedagogė Celina Buinovska