Svečiuose pareigūnai ir jų padėjėjas Amsis

Balandžio 20 dieną Maišiagalos lopšelis-darželis sulaukė svečių. Mus aplankė Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai: I-ojo veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Stanislav Voicechovskij ir vyresnioji tyrėja Irena Jankovska. Jie atvyko ne vieni, o su vaikučių numylėtiniu policijos bičiuliu ir pagalbininku šuniuku Amsiu. Tai buvo didžiulė staigmena mūsų mažiesiems. Visi norėjo su juo pasisveikinti, jį paglostyti.
Pareigūnai kartu su šuniuku Amsiu pristatė vaikams animacinius patarimus, kaip saugiai elgtis gatvėje, kieme, transporto priemonėse, kaip išvengti nelaimingų atsitikimų. Jie pasakojo apie atšvaitų svarbą, išmokė taisyklingai juos užsisegti, skatino naudoti šviesą atspindinčias priemones.

Tuo tarpu salėje buvo tylu, visi vaikai atidžiai ir susikaupę klausėsi, aktyviai atsakinėjo į klausimus.

Amsis visiems ugdytiniams paspaudė ranką, padėkojo, kad buvo tokie aktyvūs ir padovanojo po atšvaitą.

Pareigūnai mokė vyresniųjų grupių ugdytinius pereiti tikra pėsčiųjų perėja. Vaikai išmoko atidžiai apsidairyti, pastebėti atvažiuojančias mašinas, tinkamai elgtis gatvėje.

Atsisveikindami su pareigūnais ir šuniuku, vaikai pažadėjo būti atsargūs ir atidūs keliuose.

Logopedė Zuzana Trocka