Šventė „Lietuva graži, nes įvairi“, skirta kovo 11-ajai paminėti

2016 m. kovo 10 dieną Vilniaus r. Maišiagalos krašto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinai su pedagogais, pasipuošę tautiniais drabužiais, skubėjo į Maišiagalos vaikų lopšelį-darželį, į šventę „Lietuva graži, nes įvairi“, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, ir į parodos „Smulkioji tautosaka vaikų ir tėvelių darbuose“ atidarymą.

Vaikai iš Maišiagalos, Avižienių, Nemenčinės vaikų lopšelių-darželių, Glitiškių mokyklos-darželio, Riešės, Buivydiškių ir Anavilio vaikų darželių dainavo daineles, deklamavo eiles, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, šoko, dėliojo Lietuvos regionų žemėlapio dėliones ir minė mįsles.

Padėkos raštais ir saldžiais prizais šventės ir parodos dalyvius apdovanojo Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio direktorė Ivona Marija Matveiko.
Apžiūrėję parodą „Smulkioji tautosaka vaikų ir tėvelių darbuose“, pasigrožėję savo ir draugų darbais, kupini įspūdžių vaikai ir pedagogai išvažiavo į savo darželius.

Ypatingą „ačiū“ tariame Lietuvos Respublikos Seimo narei Ritai Tamašunienei už saldžias dovanėles šventės ir parodos dalyviams.
Dėkojame visiems, įdėjusiems į šią puikią šventę dalelę savo širdies.

Projekto koordinatorė, auklėtoja metodininkė Nerija Četrauskaitė