Tariu žodį, tariu dar vieną

Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje prasidėjo logopedės vykdomas prevencinis projektas ,,Tariu žodį, tariu dar vieną“. Kadangi pasaulis kasmet, spalio mėnesio 4-ąją dieną, pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną, todėl visą šią savaitę vaikai buvo pažindinami su mūsų šalyje gyvenančiais gyvūnais.

Projekto metu buvo surengta parodėlė, kurioje dalyvavo visi darželio vaikai – jie atnešė ir pakomentavo savo augintinių nuotraukas. Žaisdami mokėmės mėgdžioti įvairius gyvūnus ir skirti jų skleidžiamus garsus tuo pačiu lavindami artikuliacinį aparatą ir girdimąjį suvokimą. Alikdami įvairiausias užduotėles, piešdami savo augintinių ir įvairių gyvūnų atvaizdus lavinome smulkiąją motoriką. Vaikams ši parodėlė atnešė begalę džiaugsmingų akimirkų, net mažai bendraujantys vaikai nuoširdžiai ir atvirai pasakojo apie savo augintinius. Šio renginio metu vaikai praplėtė savo pasaulėžiūrą ir praturtino žodyną faunos tema. Todėl galima pasidžiaugti, kad projektas ,,Tariu žodį, tariu dar vieną“ atskleidė mūsų vaikučių meilę gyvūnams ir jų svarbą mūsų gyvenime.