Teatro uždangą praskleidus

Visą savaitę su nekantrumu „Drugelių“ ir „Nykštukų“ grupių vaikučiai ruošėsi išvykai į Vilniaus teatrą „Lėlė“. Ketvirtadienio rytą mokykliniu autobusiuku nuvykome į teatrą. Vaikučiai nepaisant paniurusio oro buvo puikiai nusiteikę, mergaitės dainavo daineles. Nuotaika dar pagerėjo, kai teatro vestibiulyje pamatėme akvariumą su didžiule žuvimi. Pakilę laipteliais „Drugeliai“ ir „Nykštukai“ buvo dar labiau nustebinti – ant kilimo gulėjo du didžiuliai kiaušiniai. Gidas pakvietė margučius paridenti!

Pasismaginę vaikai buvo pakviesti aplankyti teatro muziejų – lėles, kurios nebevaidina. Išgirdome pasakojimą, kokios būna lėlės. Vaikai galėjo kai kurias iš jų net paliesti.

Tačiau didžiausi įspūdžiai dar laukė. Pakilome laiptais į antrąjį aukštą, į didžiąją teatro salę. Žiūrėjome smagų spektaklį „Princesė ir kiauliaganys“. Daug juoko sukėlė trys paršiukai, kurie scenoje sukėlė tikrą sumaištį: triukšmavo, vartė daiktus ir gąsdino žiūrovus. Aikštinga princesė ir jos freilinos, kiauliaganiu apsirengęs kunigaikštis, išsiblaškęs karalius ir kiti veikėjai džiugino žiūrovus įvairiais juokais ir linksmomis dainomis. Beveik valandą trukęs spektaklis vaikučiams neprailgo.

Keliaudami atgal į darželį dalinomės įspūdžiais, aptarinėjome labiausiai patikusius spektaklio momentus. Pro aplytus autobuso langus stebėjome Vilnių: televizijos bokštą, Nerį.

Manau, kad išvyka buvo puiki, paliko daug gerų įspūdžių.