Ugdytiniai netradiciniame užsiėmime

Pavasaris įskrieja į mūsų širdis lydimas vienos gražiausių metų švenčių – šv. Velykų. Belaukdami šios šiluma ir gaiva kvepiančios šventės mūsų ugdytiniai, pakviesti Maišiagalos tradicinių amatų centro vedėjos Jolantos Lapinskajos – mūsų ugdytinio Bogdano mamos, š. m. kovo 28 d. mokėsi dekoruoti velykinius sausainius.

Šventiškai nusiteikę ugdytiniai dirbo išsijuosę. Užsiėmimo metu susipažino su konditerinių gaminių dekoravimo technika ir būdais – įvairių spalvų maistiniais dažais ir pabarstukais puošė velykinius margučius-sausainius, o puošė taip, kaip jiems atrodė gražiausiai. Tad ir kiekvienas margutis įspūdingas, išskirtinis ir nepakartojamas. Ugdytiniai suprato, kad šis darbas, kurį atliko, reikalauja nemažai ištvermės ir kruopštumo. Vaikai, susižavėję nauja veikla ir kupini malonių įspūdžių grįžo į darželį nešini savo pačių dekoruotų išskirtinių velykinių sausainių, kuriais pasidalins su savo artimaisiais.

Dėkojame Maišiagalos tradicinių amatų centro vedėjai J. Lapinskajai už kvietimą dalyvauti užsiėmime ,,Velykinių sausainių puošyba“ ir už malonios, darbingos bei šventiškos aplinkos sukūrimą mūsų ugdytiniams.

Gražių ir margų šv. Velykų!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, socialinė pedagogė C. Buinovska