Vaikų bibliotekėlė 2017

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ įkurtas 2013 m. Jo steigėjai: Lietuvos muzikantas, prodiuseris, aktorius Andrius Mamontovas ir Lietuvos agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas, mecenatas Ramūnas Karbauskis. Fondas veikia siekdamas aprūpinti Lietuvos bibliotekas, mokyklas, darželius ir kitas ugdymo bei švietimo įstaigas geriausiomis lietuvių autorių sukurtomis knygomis vaikams, skatindamas mažuosius skaityti, o rašytojus – kurti literatūrą vaikams.

Šiais metais išleistos 9 knygos, o visą „Vaikų bibliotekėlę“ turėtų sudaryti 250–300 knygų. Geriausios vaikiškos knygos surinktos į „Vaikų bibliotekėlę“, fondo lėšomis išleidžiamos daugiau kaip 13 tūkst. egzempliorių tiražu ir bus dovanojamos visoms Lietuvos mokykloms, darželiams, vaikų ligoninėms, bibliotekoms, vaikų globos namams, bendruomenėms ir kitur, kur jų labai laukia mažieji skaitytojai.
Lapkričio 8 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre įvyko knygų, skirtų vaikams iki 12-os metų, dovanojimo šventė „Vaikų bibliotekėlė 2017“. Renginio metu labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ savanoriai padovanojo geriausių 2016 m. vaikams skirtų knygų rinkinius visoms Vilniaus rajone esančioms įstaigoms. Knygų rinkinį iš fondo direktorės rankų gavo ir mūsų darželio direktorė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daina Jermak