„Czas pożegnać przedszkole“

„Kiedy przyszłam do przedszkola, byłam taka mała.
Gdy mamusia wychodziła, to za nią płakałam.
Pani łezki mi otarła, Pani mnie karmiła.
Śpiewać, tańczyć, mówić wiersze cały rok uczyła.”

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej.
15 maja odbyła się uroczystość „Ostatniego dzwonka” dla przedszkolaków z grupy „Krasnoludki“. Dzieci zaprezentowały program artystyczny. Śpiewy, tańce i inne występy pociech z dumą oklaskiwali rodzice. Wiele wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Absolwentom wręczono pamiątkowe dyplomy i prezenty.
Wszystkim dzieciom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrały siły i energii na nadchodzący rok szkolny.
Miejmy nadzieję, że Żłobek-Przedszkole w Mejszagole otworzył dzieciom wiele drzwi.

Starszy nauczyciel Grażyna Szwajkowskaja