Żegnaj przedszkole ukochane

„Tak w przedszkolu było miło, tyle czasu się tu było.
Dziś żegnamy swe przedszkole, bo czas myśleć już o szkole.
Zostawimy swe zabawki, które smutno spoglądają.
Wiedzą wszystkie o tym dobrze, że dziś z nami się rozstają.“

Minął kolejny rok przedszkolny. W dniu 25 maja 2017 r. odbyło się oficjalne pożegnanie absolwentów z grupy „Krasnoludki“ w Żłobku-Przedszkolu w Mejszagole. Święto „Żegnaj przedszkole ukochane“ rozpoczęto od Poloneza, absolwenci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wierszem i piosenką podziekowały dla Pani Dyrektor, wychowawczyniom i wszyskim pracownikom przedszkola za opiekę i wychowanie. Dzieci z grupy „Biedronki“ starszaków pożegnały wesołą zabawą, wierszem i wręczyły piękne bukieciki kwiatków ze słodką niespodzianką. Pani Dyrektor Iwona Maria Matwiejko wręczyła dyplomy, życząc dzieciom i rodzicom sukcesów na nowej drodze edukacji szkolnej oraz miłych i bezpiecznych wakacji, od wychowawczyń dzieci otrzymały w prezencie książeczki i teczki z pracami, które wykonywały przez cztery lata. Pani Jolanta Łapinskaja mama Bogdana i Kornelii czyli naszej absolwentki w imieniu wszystkich rodziców złożyła podziękowanie za opiekę, cierpliwość i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych. Absolwenci przedszkola, także razem z rodzicami posadzili drzewka, żeby zawsze o nich pamiętać. Na zakończenie części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przyszykowany przez rodziców. Pożegnanie zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody, jaką jest przecież dorastanie. Ze wzruszeniem w sercach, ale i z uśmiechem na ustach życzymy Wam drogie sześciolatki powodzenia w szkole!!!
Serdecznie dziękujemy rodzicom za pożegnalne listy.

Starszy wychowawca Lilija Cejko

Podziękowanie od rodziców.

Szanowna Pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne!

Po wielu latach naszej współpracy nadszedł czas na rozstanie.
Sięgamy pamięcią wstecz i jak w kalejdoskopie przewija się barwne życie naszych dzieci w tym oto przedszkolu.Cieszymy się,że nasze dzieci wychowywały się tu, gdzie zawsze działo się coś ciekawego, realizowały się projekty różnego rodzaju z udziałem dzieci, a także te, dzięki którym przedszkole zdobywało fundusze na wyposażenie niezbędne do jakościowej edukacji i rekreacji dzieci. Wszystko to miało miejsce tutaj dzięki bezprecedensowemu zarządzaniu Pani Dyrektor Iwony, a także dzięki Paniom Przedszkolankom, które z wielkim poświęceniem i oddaniem pracy z dziećmi codziennie na kilka godzin zastępowały dzieciom nas rodziców.
Dzisiaj Wam nisko się kłaniamy, serdecznie dziękujemy za poświęcenie i trud włożony w wychowanie i nauczanie naszych dzieci. Życzymy dużo łask i dużo sił w prowadzeniu tej placówki.
W imieniu rodziców grupy „Krasnoludki“
Jolanta Łapinskaja