Laureatami Międzynarodowego konkursu „Polska to dla mnie...“

Jesteśmy dumni i cieszymy się ogromnie, że dzieciaki z grupy „Krasnoludki” zostały laureatami Międzynarodowego konkursu „Polska to dla mnie...” zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” i Polonijną Agencję Informacyjną SWP z okazji 2 maja - Dnia Polonii i Polaków za Granicą.
6 czerwca 2021 r. odbyła się Wielka Gala Finałowa konkursu, gdzie zostało zaprezentowanych 40 laureatów. Wielkim zaskoczeniem oraz przyjemnością było zobaczyć naszych wychowanków, bo konkurencja była ogromna. Do konkursu zakwalifikowało się 1100 prac Polonii z całego świata. Do finału odebrano 216 pozycji, gdzie również trafiliśmy i my. I już to był dla nas wielki sukces. Z 216 prac zakwalifikowano do Gali koncertu 40 pozycji. Oglądając koncert, wielką niespodzianką było zobaczyć nasze kochane dzieci (bo komisja wcześniej nie podała wyników). Cały koncert można obejrzeć w podanym linku (występ naszych dzieci - 56 min. 40 s)
Serdecznie dziękujemy Szanownej Komisji za uznanie i przyznanie nagrody.

Edyta Staniulioniene
Nauczycielka muzyki