Przedszkolacy wzięli udział w konkursie plastycznym

Z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę nasi wychowankowie z grupy „Krasnoludki” wraz z wychowawczynią Grażyną wzięli udział w strefowym konkursie plastycznym pt. „Kocham Cię, Polsko”, organizowanym przez Gimnazjum im. ks. Józefa Obrembskiego w Mejszagole. Na konkurs przedstawiono 5 prac plastycznych.

12 listopada w gimnazjum odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, podczas którego okazało się, że nasi wychowankowie są wśród laureatów ‒ I miejsce zdobyła Wanesa Prokopowicz, Daniel Išganaitis otrzymał wyróżnienie, inni zaś otrzymali podziękowania za udział (grupa wiekowa od 1–5 lat).

Dziękujemy dla uczestników za aktywny udział i dla pani Grażyny za przygotowanie dzieci do konkursu.

Zastępca dyrektora ds. pedagogicznych Celina