Spotkanie z Mikołajem

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 15 grudnia z workiem pełnym prazentów przyjechał również do naszego przedszkola. Przyjechał ze swymi pomocnikami z krasnalkiem i pajacykiem. Wszytkie dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach, tańczyły, śpiewały i bawiły się. Przedszkolaki z grupy „Krasnoludki“ i z grupy „Biedronki“ były bardzo szczęśliwe, rozpromienione. Oprócz pełnego worka prezentów Św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszytkim przedszkolakom wręczył duże paczki, a w nich dla każdego coś dobrego! Oczekiwana cały rok wizyta Św. Mikolaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym przedszkolakom wiele radości.

Wychowawczyni Lilija Cejko