Szkolenia „Zastosowanie narzędzi coachingowych w oświacie“

2–3 maja 2016 r. w Żłobku-Przedszkolu w Mejszagole mieliśmy zaszczyt gościć Agnieszkę Grzymkowską - coacha i trenera biznesu, która od kilku lat wspiera rozwój Placówek oświatowych w Polsce. Podczas 2 dni wspólnej pracy Dyrektorzy, a następnie kadra pedagogiczna placówek oświatowych rejonu wileńskiego na Litwie wzięła udział w szkoleniu „Zastosowanie narzędzi coachingowych w oświacie“. Uczestnicy zajęć zdobyli wiedzę oraz umiejętności w zakresie stosowania wybranych metod coachingowych w swoim środowisku pracy. Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzymał Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Grzymkowskiej za duży wkład i osobiste zaangażowanie oraz za profesjonalne przeprowadzenie szkoleń.

Zastępca Dyrektora ds. pedagogicznych, pedagog społeczny
Celina Bujnowska