Święto Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzeni są oni szczególnymi dowodami miłości. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 21 stycznia odbyło się uroczyste święto, które stało się tradycją w naszym przedszkolu. Pani Dyrektor przywitała szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Także bardzo było miło wśród gości widzieć byłą dyrektor przedszkola w Mejszagole Onutie Luczun.

Dzieci z grupy „Krasnoludki“ i „Biedronki“ zaprezentowały program artystyczny. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły, także w formie wierszy złożyły Dziadkom i Babciom serdeczne życzenia. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, taneczne oraz aktorskie. Dzieci obdarowały swoich dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Ten dzień długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków. Następnie odbyła się fotosesja dziadków z wnukami.

Wychowawczyni Lilija Cejko