Wyniki konkursu „Przedszkolaki kochają przyrodę“

W maju dzieci z grupy „Krasnoludki“ wraz z wychowawczynią Grażyną wzięli udział w VII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Przedszkolaki kochają przyrodę“, którego organizatorem jest Przedszkole Samorządowe Nr 77 „Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w Białymstoku. Celem konkursu jest: popularyzowanie wiedzy przyrodniczej na miarę możliwości percepcyjnych dzieci, ukierunkowywanie ich obserwacji na wybrane obiekty i zjawiska oraz piękno otaczającej przyrody, inicjowanie zainteresowań przyrodniczych dzieci i postaw proekologicznych oraz pobudzanie dzieci do twórczości artystycznej i czerpania z tego satysfakcji. Ogółem z naszej placówki do konkursu wysłano 6 prac dzieci: Pawła Achwierdaszwili, Ariany Szubełko, Damira Baltrukaitisa, Ewy Wiktorii Brodowskiej, Dominika Legaczyńskiego i Rafała Kulikowskiego. Za udział w konkursie każdy uczestnik otrzymał dyplom. Bardzo się cieszymy, że wśród 198 uczestników wyróżnienie i drobne upominki otrzymał Rafał Kulikowski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zastępca dyrektora ds. pedagogicznych, pedagog społeczny Celina Buinowska