1 Września z Psim Patrolem

Do drzwi naszego przedszkola po raz kolejny zapukał piękny, słoneczny Wrzesień, a wraz z nim – początek Nowego Roku Szkolnego.
W tym roku z okazji 1 Września postanowiliśmy dla naszych wychowanków podarować święto, więc zaprosiliśmy gości - znany wszystkim dzieciom Psi Patrol. Dzieciaki spędziły poranek w bardzo dobrym nastroju: chętnie uczestniczyły w zabawie, grach zespołowych, tańczyły, łapały bańki mydlane, a na koniec każde dziecko otrzymało po baloniku.
Staraliśmy się stworzyć dla dzieci święto, gdzie mogłyby spędzić czas z przyjaciółmi z grupy i radośnie powitać Nowy Rok Szkolny. Wierzymy, że nam się udało, ponieważ świadczą o tym emocje radości na dziecięcych twarzach, dobry nastrój i szczery dziecięcy uśmiech.

C. Bujnowska