Judumo savaitė

Š. m. rugsėjo 16–22 dienomis mūsų lopšelis-darželis prisijungė prie Europos judumo savaitės – didžiausios tvaraus judėjimo kampanijos pasaulyje. Mūsų įstaigoje įvykdyta nemažai veiklų pagal iš anksto numatytą planą:

1. „Į darželį keliauju su sveikatai naudinga transporto priemone“ (dviratukai, triratukai, paspirtukai ir pan.).
  2. Sporto veikla „Estafečių metu žvaliai judu“ – ugdytiniai lavino fizinį aktyvumą, šoklumą ir taiklumą (mokytoja Karolina).
  3. Aktyvi veikla lauke „Zumba kids“ – ugdytiniai aktyviai šoko ir judėjo pagal ritmišką muziką (mokytoja V. Piatkova).
  4. Muzikinė-sportinė veikla „Judėti su muzika smagiau“ - vaikai daug judėjo ir sportavo pagal muzikos ritmą (mokytoja E. Staniulionienė).
  5. Aktyvi veikla lopšelinio amžiaus ugdytiniams „Kiek metukų, tiek aplink darželį ratukų“ (mokytojos L. Ceiko, J. Markėvič, D. Jermak, K. Misevič).
  6. Pasivaikščiojimas po Maišiagalos miestelį (mokytoja N. Četrauskaitė).
  7. Tradicinių l. l. šokių diena – ugdytiniai aktyviai žingsniavo, šoko l. l. muzikos ritmu (mokytoja N. Četrauskaitė).
  8. Edukacinė-sportinė veikla „Sportuoju aktyviai-gyvenu sveikai“ (mokytoja G. Švaikovskaja).

Darbuotojus ir ugdytinių tėvelius kvietėme tapti Europos judumo savaitės dalyviais ir rugsėjo 16–22 dienomis keliauti į darbą ir/ar lydėti vaikus į lopšelį-darželį ir iš jo atsiimti pėsčiomis, važiuojant dviračiu ar kita sveikatai naudinga transporto priemone. O rugsėjo 22 d. minėjome dieną be automobilio. Tikimės, kad organizuotais renginiais bent kiek prisidėjome prie saugios ir sveikos aplinkos kūrimo.

C. Buinovska