Konkurs rysunkowy „Jesień i ja”

Samorząd Rejonu Wileńskiego zaprosił dzieci do uwiecznienia najpiękniejszych chwil jesiennej pory roku w konkursie rysunkowym „Jesień i ja” (lit. „Ruduo ir aš”). W konkursie mogły wziąć udział wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym i szkolnym zamieszkałe w rejonie wileńskim.
Konkurs miał na celu umożliwienie dzieciom ujawnienia swoich zdolności artystycznych, pobudzenia wyobraźni i czerpania radości z procesu twórczego.
Więc wychowanki z grupy „Krasnoludki” Ariana S., Nikola J. i Nikole Ch. chętnie wzięły udział w tym konkursie. Dziewczynki zinterpretowały piękno jesiennej przyrody w swoich dziełach sztuki.
Za udział w konkursie otrzymaliśmy podziękowania od Roberta Duchniewicza, mera rejonu wileńskiego, który był opiekunem tego konkursu rysunkowego.

Info. i foto. G. Szwajkowskaja