„Papuoškime miesto medį baltai 2022“

Medžiai – gyvybės žemėje šaltinis. Jie valo ir drėkina orą, suteikia prieglobstį ir pavėsį, stebina savo grožiu ir grakštumu. Kiekvienais metais gruodžio mėnesio pirmąjį savaitgalį minima Medžių puošimo šventė. Ji skirta atkreipti visuomenės dėmesį į mieste augančius medžius.
Šiemet Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ organizuojamoje Lietuvos ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą vykdančių mokyklų akcijoje „Papuoškime miesto medį baltai 2022“ nusprendė dalyvauti ir Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio mokytoja Nerija Četrauskaitė su „Drugelių“ ir „Nykštukų“ grupių ugdytiniais. Vaikai, padedami mokytojos Nerijos bei mokytojų padėjėjų D. Jurevič ir J. Jasinskos, iš popieriaus juostelių ir sumuštinių maišelių gamino snaiges. „Drugeliai“ ir „Nykštukai“ jau ruošėsi puošti darželio kieme augančius medžius, bet juos aplenkė žiemužė. Ji pirmuoju sniegu baltai padabino ne tik medžius, bet ir namus, laikus, kelius... Vaikai visai nenusiminė. Savo darbeliais jie papuošė darželio laiptinės medį.

Mokytoja N. Četrauskaitė