„Powróćmy jak za dawnych lat…”

Jak co roku z okazji Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie dzieci z grupy „Biedronki” i „Krasnoludki” ze swoimi Babciami i Dziadkami. Na tę okazję ,,Krasnoludki” pod kierownictwem pedagogów przygotowali bogaty program artystyczny, podczas którego wszystkich zebranych w przedszkolnej sali przenieśli w atmosferę lat 60-siątych i 70-siątych, w lata młodości swoich dziadków. Przedstawienie pod tytułem ,,Powróćmy jak za dawnych lat” miało treści stania w kolejkach, czekanie w kolejce na to, co „wyrzucą”, nawiązywania znajomości, które czasami kończyły się małżeństwem. Podczas występów „Biedronki” cieszyły swoich Dziadków gestami do słów piosenek oraz słowami. Duma i radość na twarzach dziadków cieszyła wszystkich wzajemnie. Na zakończenie spotkania dziadkowie otrzymali przygotowane przez dzieci upominki i miały okazję dzielić się wrażeniami ze spotkania przy filiżance herbaty i ciasteczkach.
Info. Józefa Markiewicz, zdjęcia Celina Bujnowska