Projektas „Penkios dienos su obuoliu“

Nuo 2023 m. rugsėjo 11 iki 2023 spalio 20 d. Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis įgyvendino Vilniaus rajono ikimokyklinį ugdymą teikiančių ugdymo įstaigų projektą „Penkios dienos su obuoliu“, kurį vykdė mūsų lopšelio-darželio IU vyresnioji mokytoja Karolina Misevič. Projekte iš viso dalyvavo ir socialinio tinklo www.facebook.com uždaroje grupėje projekto akimirkomis ir idėjomis pasidalijo 54 pedagogai iš 20 Vilniaus rajono švietimo įstaigų, o spalio 20 dieną, projekto baigiamojo renginio metu gerąja darbo patirtimi skaitant pranešimus pasidalijo 6 pranešėjai. Projekto įgyvendinimo akimirkomis mokytoja Karolina M. pasidalijo ir ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodinėje valandoje 2023 m. lapkričio 7 d.

Dėkoju visiems projekto dalyviams, kolegoms, ugdytinių tėveliams, administracijai už bendradarbiavimą. Būkime sveiki!

Info. ir nuotraukos K. Misevič