Rugsėjo 1-oji su Šunyčiais Patruliais

Dar vienas gražus, saulėtas Rugsėjis pasibeldė į Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio duris, o kartu su juo – naujųjų mokslo metų pradžia.
Šiais metais Rugsėjo 1-osios proga sumąstėme mūsų ugdytiniams padovanoti šventę ir į svečius pasikvietėme visiems vaikučiams žinomus Šunyčius Patrulius. Ugdytiniai labai nuotaikingai praleido Rugsėjo 1-osios rytą: noriai dalyvavo Šunyčių linksmojoje mankštelėje, komandiniuose žaidimuose, šoko, gaudė muilo burbulus, o pabaigoje kiekvienas gavo po balionėlį.
Stengėmės suteikti vaikams šventę, kur jie galėtų dūkti su grupės draugais ir linksmai pasitikti naujuosius mokslo metus. Manome, kad mums pavyko – tai liudija džiaugsmo emocijos vaikų veiduose, gera nuotaika ir nuoširdus vaikiškas juokas.

C. Buinovska