Akcija „Būk matomas – būk saugus“

Kartu su rudeniškais orais atkeliaujanti tamsa ir dargana primena mums, jog būtina saugoti save ir kitus išėjus į gatvę, išvažiavus dviračiu ar sėdus už automobilio vairo. Keliuose dažnai įvyksta nelaimingų atsitikimų, kur nukenčia vaikai, nesugebėję įvertinti rizikingos situacijos ar atsiradusio pavojaus. Todėl suaugusiųjų pareiga apsaugoti vaiką nuo tykančių pavojų kelyje bei mokyti vaikus, kaip išvengti nelaimingų atsitikimų. Nuo mažens jiems būtina aiškinti saugaus eismo taisyklių reikšmę, pratinti tinkamai elgtis gatvėje. Dėl to Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis kasmet rengia prevencinius renginius saugaus eismo tema. Lapkričio 6-ąją prisijungsime prie Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamos akcijos „Atšvaitų diena“, kurios metu bičiulis Amsis dalins vaikams atšvaitus ir primins, kaip tinkamai juos segėti ir kaip saugiai elgtis kelyje.
VGK narė L. Ceiko