Dėmesio! Apklausa, skirta ugdytinių tėvams

Gerbiamas respondente, paslaugos šeimai – tai pagalba neįgaliesiems, senyvo amžiaus žmonėms, šeimoms, susidūrusioms su sunkiomis gyvenimo situacijomis (nepagydoma liga, netektimi, vaikų negalės diagnoze, priklausomybe ir kt.) tėvams, susiduriantiems su vaikų auginimo/auklėjimo sunkumais ir kitoms jautrioms socialinėms grupėms. Šiuo tyrimu siekiama išsiaiškinti gyventojų nuomonę apie jiems ir jų šeimos nariams teikiamas paslaugas ir naujų paslaugų poreikį Vilniaus rajono gyventojams.
Jūsų atsakymai labai svarbūs, jie padės įvertinti paslaugų teikimo kokybę, išsiaiškinti trūkumus ir ieškoti būdų, kaip pagerinti ir plėtoti socialinių ir kitų paslaugų šeimoms teikimą.

Maloniai prašome atsakyti į klausimus paspaudus šią nuorodą http://www.manoapklausa.lt/apklausa/1207063378/

Iš anksto dėkojame.