Edukaciją Tarptautinės vaikų knygos dienos proga

Maloniai kviečiame 2023 m. balandžio 4 d., 16.30 val. ugdytinių tėvelius ir mokytojus į edukaciją Tarptautinės vaikų knygos dienos proga, skirtą supažindinti su paveikslėlių knygomis ir skaitymo technikomis, kurios tinkamos naudoti vaikams nuo 2 iki 6 metų amžiaus.
Edukaciją ves Daiva Rudytė - leidybos namų „Tikra knyga“ kūrybos vadovė, aktorė, edukatorė, įvairių kūrybinių užsiėmimų vaikams kūrėja.
Edukacijos metu taip pat galima bus įsigyti paveikslėlių knygelių vaikams. Maloniai Jūsų lauksime Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje (salėje) numatytu laiku.
Iki susitikimo.
Pagarbiai,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui Celina B.

Serdecznie zapraszamy 4 kwietnia, o godz. 16:30 rodziców i nauczycieli przedszkolaków do edukacji z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, mającej na celu wprowadzenie technik czytania książeczek obrazkowych odpowiednich dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
Edukację poprowadzi Daiva Rudytė – kierownik kreatywny wydawnictwa „Tikra Knyga”, aktorka, pedagog, twórca różnych kreatywnych zajęć dla dzieci.
Czas zajęć od godz. 16.30 do 17.30.
Podczas zajęć będzie można również kupić książeczek obrazkowych dla dzieci. Chętnie czekamy na Was w Żłobku-przedszkolu w Mejszagole (w sali) o wyznaczonym czasie.
Do zobaczenia!
Z poważaniem,
Zastępca Dyrektora ds. pedagogicznych Celina B.