Edukacinė paroda „Mokykla 2015“

Gerbiami Tėveliai!

Jau penktus metus iš eilės Lietuvoje organizuojama edukacinė paroda „Mokykla 2015“, skirta visai švietimo bendruomenei – tėvams, mokiniams, mokytojams, mokyklų administratoriams, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams, ugdymo įstaigų steigėjams. Šiemet paroda vyks lapkričio 6–7 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniuje.

Šiemet pirmą kartą rengiama tėvams skirta konferencija „Tėvai – pokyčių jėga ir ugdymo partneriai“, kuri vyks lapkričio 7 d. 14 val. Konferencijoje kalbėsimės apie tėvų bendradarbiavimo su mokykla ir tarpusavio bendravimo formas, tėvų indėlį kuriant atsvarą patyčių kultūrai, galimybes geriau pažinti vaikų gebėjimus, realizuoti savo lūkesčius, nagrinėsime pozityvios tėvystės ir tėvų lūkesčių, susietų su vaikų pasiekimais, temas. Konferencijos metu tėvai galės mažose grupėse pabendrauti su pranešėjais, pasidalyti savo idėjomis.

Parodos metu vyks pristatymai, paskaitos ir diskusijos tėvams, mokiniams, mokytojams, įvairūs atviri renginiai. Plėtosime mokytojo profesijos prestižo temą, taip pat galėsite geriau susipažinti su Z karta.

Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt/lt/event/27432
Daugiau informacijos www.parodamokykla.lt

Parodoje pranešimus skaitys lektoriai iš Indijos, Izraelio, Belgijos, Norvegijos, Estijos ir kitų šalių.

Parodą organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras ir Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“.

Administracija