Gerbiami Tėveliai!

Nors sunku nuspėti, kiek dar tęsis karantinas, mes, kaip švietimo įstaiga, turime pasirūpinti ir numatyti lopšelio-darželio darbo vasaros metu gaires. Siekdami optimaliai suorganizuoti lopšelio-darželio darbą vasaros laikotarpiu, maloniai prašome Jūsų labai gerai pagalvoti ir nuspręsti, kokiu metu (birželį, liepą, rugpjūtį) Jūsų vaikas (-ai) lankys mūsų lopšelį-darželį.
Primename, kad pagal Mokesčio už vaiko maitinimą ir ugdymo reikmių tenkinimą Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, tvarkos aprašo 14. punktą „Vasaros metu, birželio - rugpjūčio mėnesiais, tėvai (globėjai), kurie pateikia prašymą, kad jų vaikas (vaikai) lankys švietimo įstaigą vasaros metu, moka mokestį už vaiko maitinimą švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, už kiekvieną mėnesio dieną (išskyrus šeštadienį, sekmadienį, švenčių dienas, švietimo įstaigų uždarymo metu, vaiko ligos metu ir teisės aktų nustatyta tvarka tėvams (globėjams) suteiktų papildomų poilsio dienų).“
Taip pat norime pranešti, kad bus imtasi priemonių siekiant išvengti piktnaudžiavimo atvejų dėl vaiko ligos vasaros metu.

Administracija