Kaip saugiai lavinti vaikų lankstumą

Mieli tėveliai (globėjai) ir pedagogai!

Pavasarį prisiminkime svarbią tiek suaugusiųjų, tiek vaikų fizinę ypatybę – lankstumą. Norint užtikrinti kokybišką sąnarių vystymąsi ir išvengti kaulų ir raumenų sistemos sutrikimų, organizmo lankstumą reikėtų lavinti tempimo pratimus atliekant nuo vaikystės.

Rekomenduojami tempimo pratimai puikiai tinka organizmo lankstumui lavinti: savo ruožtu jie gerina sąnarių paslankumą, skatina kraujotaką ir baltymų apykaitą raumeniniuose audiniuose, veikia kaip prevencijos priemonė, sauganti kaulų ir raumenų sistemą nuo traumų. Patarimai primins tempimo pratimų naudą ir supažindins su jų atlikimo technika. Lavinkite lankstumą kartu su vaikais, taip užtikrindami tinkamą kaulų ir raumenų sistemos vystymąsi.

Pridedame – rekomendacijas „Kaip saugiai lavinti vaikų lankstumą“ (2 MB)

„Vilnius sveikiau“ komanda