NUOTOLINIS UGDYMAS

Gerbiami tėveliai,

nuo šiandien startavo nuotolinis ugdymas (is) šiose grupėse:
1. „Drugelių“ gr. - uždara Messenger grupė „Drugeliai/Nuotolinis mokymas“.
2. „Nykštukų“ gr. - uždara Facebook grupė „Zdalne nauczanie grupy Krasnoludki“.
3. „Paukštelių“ gr. - uždara Messenger grupė „Paukštelių“ grupė.
4. „Boružėlių“ gr. - uždara Facebook grupė „Biedronki 2019/2020“.

Maloniai prašome be reikalo į šias grupes nedėti nereikalingos informacijos, paveikslėlių, like'ų, nes tokiu atveju mokytojų įkeltos nuorodos pasislinks toliau ir sunku bus Jums patiems atrasti aktualią informaciją. Prašome komentuoti tik tuo atveju, jei turite kokių pasiūlymų, pastabų ar yra trikdžių su pateiktomis mokytojų nuorodomis. Taip pat griežtai draudžiama dalintis mokytojų pateiktomis nuorodomis už grupės ribų. Ačiū.

Prašome sekti naujienas dėl nuotolinio mokymosi lopšelio-darželio interneto svetainėje ir facebook.com paskyroje. Sėkmės!


Laukiame jūsų pasiūlymų dėl Jums priimtiniausio nuotolinio vaikų ugdymo būdo. Pasiūlymus galite teikti Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio facebook.com paskyroje, el. paštu maisiagalos.ld@gmail.com, lopšelio-darželio tel. 8 5 249 4330 arba direktoriaus tel. +370 640 28725.