Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio bendruomenė jungiasi prie kilnios akcijos!

Kviečiame rugsėjo 1-ąją pinigus skirtus gėlėms paaukoti hospisui. Jūsų aukoms bus pastatytos aukų dėžutės prie grupių. Ačiū!
Administracija

Mielieji,
artėja rugsėjo 1-oji, laikas pradėti Naujuosius mokslo metus, kurių metu mokiniai įgis žinių, patirties, lavins savo sugebėjimus ir įgūdžius. Tai ypatinga diena, kuri pradeda naują laikotarpį mokyklų bendruomenių gyvenime.
VšĮ Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso bendruomenės vardu prašome rugsėjo 1 dieną prisijungti prie projekto „Bendra gėlė hospisui“, kurio metu kviečiame dalintis džiaugsmu, gerumu, širdies jautrumu ir vietoj gėlių skirti auką hospiso pacientų reikmėms.
Nuoširdžiai kviečiame prisijungti prie projekto ir rugsėjo 1-ąją paremti hospiso misiją, kad pacientai turėtų gyvenimo pilnatvę iki galo.
Su viltimi ir dėkingumu
ses. Michaela Rak