Naujienlaiškis Nr. 2 „Sveikos atžalėlės“

Mieli Tėveliai,
Pasaulio sveikatos organizacija skelbia, kad „Sveikata – tai fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė, o ne vien tik ligos ar negalios nebuvimas“. Sveikatos, kaip įvairialypės Gerovės, ištakos glūdi žmogaus vaikystėje. Labai svarbu, kad nuo mažens vaikui būtų sudaromos jo vystymuisi ir sveikatai tinkamos sąlygos, ugdomi ir formuojami sveikos gyvensenos įgūdžiai.
Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bendradarbiauja su ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenėmis propaguodamas sveiką gyvenseną, skleisdamas informaciją apie sveikatos stiprinimo ir išsaugojimo būdus bei priemones.

Naujausiame visuomenės sveikatos biuro parengtame naujienlaiškio „Sveikos atžalėlės“ numeryje skaitykite:

  • Jūsų vaikas ir antibiotikai
  • Pozityvus drausminimas
  • Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Tikimės, kad mūsų naujienlaiškyje rasite naudingos informacijos, padėsiančios auginti sveikas atžalėles:

Naujienlaiškis Nr. 2, 2016 m. (466 KB)