Naujienlaiškis Nr. 3 „Sveikos atžalėlės“

Mieli Tėveliai,
Psichikos sveikata – viena iš sudėtinių asmens sveikatos dalių, turbūt pati svarbiausia ir pažeidžiamiausia. Deja, psichikos sveikatos sutrikimai gali pasireikšti jau kūdikystėje. Šios problemos kyla dėl įvairių biologinių, psichologinių, socialinių veiksnių bei jų tarpusavio sąveikos. Tam tikrus negatyvius veiksnius galime koreguoti, pakeisti, sudarydami vaiko raidai palankias sąlygas, pritaikydami ugdymo, bendravimo būdus ir pan. Bendradarbiaudamos šeima ir ugdymo įstaiga turi didelę galią puoselėti vaikų psichinę sveikatą.
Šia tema naujienlaiškyje skaitykite:

  • Specialiųjų ugdymo poreikių (SUP) vaikai ikimokyklinėje įstaigoje
  • Svarbiausias ikimokyklinuko darbas – žaisti

Tikimės, kad mūsų naujienlaiškyje rasite naudingos informacijos, padėsiančios auginti sveikas atžalėles:

Naujienlaiškis Nr. 3, 2016 m. (4 MB)