Nemokama konferencija tėvams „Šiuolaikinė mokykla: ko reikia vaikams?“

Leidyklos „Šviesa“ mokymo centras, kartu su Šiaurės licėjumi, projektu „Mokytojų Mokykla“ bei Lietuvos tėvų forumu kviečia visus tėvelius į konferenciją, kurios metu gvildensime mokinių kasdienybėje itin aktualius bei svarbius klausimus: kokią įtaką vaiko ugdymui daro bendruomenė, kurioje praleidžiama tiek daug laiko? Koks turėtų būti tėvų vaidmuo bei įsitraukimas ugdymo procese? Kas yra gera mokykla bei ko reikėtų tikėtis? Į visus šiuos bei daugelį kitų klausimų, atsakymų ieškosime kartu su psichologais, ugdymo ekspertais bei mokyklų atstovais konferencijose spalio 15 d. Kaune ir spalio 20 d. Vilniuje.

Konferencijos pranešimai:

  • Bendruomenės (-iškumo) svarba bei įtaka vaiko formavimuisi (psichologė Eglė Gudelienė)
  • Tėvai-mokiniai-mokytojai: kada ir kaip tėvai turėtų įsitraukti į ugdymo procesą? (psichologas Tomas Lagūnavičius)
  • Geros mokyklos koncepcija: kaip tai veikia praktikoje? (Gražvydas Kazakevičius, Ugdymo plėtotės centro direktoriaus pavaduotojas, ir Asta Karlienė, Kauno Santaros gimnazijos direktorė)

Konferencijos vyks:

Kaune: 2015-10-15, 18:00 val., Kauno technologijos universitetas, A. Mickevičiaus g. 37, 202 aud. (Aula)
Vilniuje: 2015-10-20, 18:00 val., ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Arklių g. 18, III rūmai

DAUGIAU INFORMACIJOS BEI REGISTRACIJA: http://mokymocentras.sviesa.lt/tevams