Żłobek-przedszkole w Mejszagole na czele z dyrektorem po raz kolejny zachęca do wspierania Hospicjum bł. Ks. Michała Sopoćki!

Uprzejmie prosimy w dniu 1 września zamiast kwiatów złożyć ofiarę na rzecz hospicjum. Ofiarę można będzie złożyć do skarbonki przy grupach przedszkola. Dziękujemy za Waszą dobroć!
„Kochani Przyjaciele,

zbliża się 1 września, czas rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego w ciągu którego uczniowie będą zdobywali wiedzę, doświadczenie, rozwijali swoje zdolności i umiejętności. To wyjątkowy dzień, który rozpoczyna nowy okres w życiu Wspólnoty Szkolnej.
W imieniu Wspólnoty Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki w Wilnie proszę o podjęcie decyzji, aby w dniu 1 września włączyć się w projekt „Wspólny Kwiatek dla Hospicjum” oraz podzielić się radością, dobrocią, wrażliwością serca z pacjentami Hospicjum i zamiast kwiatków złożyć ofiarę na rzecz naszej placówki.
Serdecznie zapraszamy włączyć się w akcję i zamiast kwiatków w dniu 1 września wesprzeć pacjentów z hospicjum aby mogli mieć życie w pełni i do końca.

Z nadzieją i wdzięcznością
s. Michaela Rak“