Sveikatos žinių naujienlaiškis. Balandis

Pavasaris – tai ne tik švaros, bet ir pokyčių metas. Bundanti gamta įkvepia ir leidžia daugiau laiko praleisti gryname ore, pasimėgauti atšylančiais orais bei pasidžiaugti gamta. Norėdami išsaugoti gamtos grožį, turime ją puoselėti ir mylėti, todėl šį mėnesį kviečiame parodyti meilę sau ir mūsų gamtai: daugiau dėmesio skirti tvariam gyvenimui, šiukšlių rūšiavimui ir aplinkos tvarkymui bei jos saugojimui. Pasitikime pavasarį su švaresne gamta, nes saugodami aplinką – saugome save!

Balandžio mėnesio naujienlaiškyje tėvai / globėjai ir pedagogai ras patarimų, kurie padės greičiau ir lengviau apsipirkti. Taip pat kviesime gyventi tvariau, dalydamiesi patarimais ir užduotimis, kaip saugoti aplinką, kad gyventume švarioje aplinkoje ir būtume sveiki! Be to, naujienlaiškyje rasite filmuką, kuris pamokys tvarkingai ir atsakingai rūšiuoti šiukšles ir sveikatai palankaus pyrago receptą, kuris Motinos dieną padarys dar skanesnę ir smagesnę! Taip pat kviesime susipažinti su erkių platinamų ligų prevencijos informaciniu filmuku ir juo pasidalinti su kitais. Rūpinkimės savimi ir savo aplinka!

BALANDŽIO mėnesio skaitiniai tėvams / globėjams ir pedagogams

Patarimai, kaip planuoti pirkinius

Meniu planavimas ir savaitinis apsipirkimas yra sveikatai palankios mitybos dalis, kuri padeda sutaupyti daug laiko, pinigų ir išvengti maisto produktų švaistymo. Labai svarbu tausoti gamtos išteklius ir nešvaistyti maisto. Naudingi patarimai, kaip suplanuoti savo pirkinių krepšelį, palengvins apsipirkimą.

Patarimai, padėsiantys gyventi tvariau

Mūsų planeta yra labai užteršta, aplinkosaugininkai vis kalba apie grėsmę Žemei bei žmonių sveikatai. Aplinkos teršimas – žmonių veiklos rezultatas, o pasekmėmis neigiamai veikiame savo gyvenimo kokybę. „Vilnius sveikiau“ komanda kviečia tausoti gamtą ir gyventi tvariau bei sveikiau. Pateikiame Jums lengvai įgyvendinamų idėjų.

UŽDUOTYS VAIKAMS

Rūšiuokime atsakingai ir tvarkingai
Gamta yra mūsų namai, todėl ją turime saugoti ir mylėti. Pradėkime nuo pačių paprasčiausių, mažiausių dalykų, kurie iš tikro yra be galo reikšmingi gamtai ir, žinoma, mums. Paruošėme Jums filmuką ir užduotį, kurie pamokys atsakingai rūšiuoti šiukšles.

Rūpinkimės mus supančia aplinka kartu

Bundant gamtai išėjus pasilepinti saulės spinduliais kviečiame prisijungti prie aplinką švarinančios idėjos ir iniciatyvos „Iš aplinkos – po 3 šiukšles“. Užduotyje rasite šios iniciatyvos instrukcijas ir aplinkos švarinimo kalendorių.

Bananų duonos receptas

Nuostabi Mamyčių diena – visai čia pat. Mažieji galvoja, kaip nustebinti savo mamas šios gražios dienos proga. Mes Jums turime pasiūlymą ir kviečiame vaikus kartu su mamomis išsikepti sveikatai palankų pyragą – bus ne tik vaiko dovana mamytei, bet ir smagiai kartu praleistas laikas, gaminant sveiką ir skanų pyragą.