Sveikatos žinių naujienlaiškis. Birželis

Vis labiau šylant oro temperatūrai ir pavasariui pasislėpus iki kitų metų, sulaukėme šilčiausio ir gaiviausio metų laiko – vasaros. Šiuo metu dar daugiau laiko praleidžiame lauke, todėl labai svarbu nepamiršti pasirūpinti savimi ir vieną gražiausių metų laikų praleisti ne tik linksmai, bet ir prasmingai! Šiuo naujienlaiškiu užbaigsime mokslo metus ir atsisveikinsime iki naujų mokslų metų pradžios – rugsėjo. Atsisveikindami visus kviesime susitikti gyvuose projekto „Vasara sveikiau“ renginiuose. Praleiskime vasarą dar įdomiau!

Birželio mėnesio naujienlaiškyje tėvai / globėjai ras patarimų, kurie padės pasirūpinti saugesniu buvimu gamtoje, pedagogams pateiksime rekomendacijų, kaip padėti sau esant karštame ore. Vaikus mokysime susidėti vasaros užkandžių dėžutę ir priminsime apie žaidimus lauke, kurių metu galės ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir aktyviai pajudėti, o kad leisti laiką vasarą būtų dar smagiau – laukia užduotis.

Birželio mėnesio skaitiniai tėvams / globėjams ir pedagogams

Saugus buvimas gamtoje

Vasarą daugiau laiko praleidžiame gryname ore mėgaudamiesi gamtos malonumais ir šiltais orais. Tačiau neapdairus elgesys gali sukelti nereikalingų rūpesčių ateityje. Todėl raginame susipažinti su patarimais, kaip saugiai elgtis gamtoje.

Geros savijautos gidas

Kylant oro temperatūrai ir saulei tampant kaitresnei, kviečiame susipažinti su patarimais, kaip karštą vasaros dieną galite praleisti saugiai, produktyviai ir sveikai. Šios vasaros šiltųjų atostogų metu linkime aktyvaus, saugaus ir kupino šypsenų laisvalaikio!

UŽDUOTYS VAIKAMS

Žaidimai lauke

Vasara jau įsibėgėja ir kiekvienas daugiau laiko praleidžiame ne namuose, o gryname ore. Mes Jums siūlome keletą pamirštų naujų / senų žaidimų, kurie lauke aktyvią veiklą pavers judriuoju žaidimu, stiprinančiu visą kūną. Šie žaidimai patiks ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams – laiką praleisite išties smagiai.

Vasaros užkandžių dėžutė

Užkandis – mažos apimties valgymas, kuris padeda neperalkti ir greitai pasistiprinti. Vasaros užkandis turi būti ne tik maistingas bet ir saugus, todėl kviečiame atlikti žaismingą užduotį, kuri padės išmokti tinkamai susiruošti, laikyti ir pasirinkti, ką įsidėti į vasaros užkandžių dėžutę.

Lobių medžioklė

Kviečiame vaikus praleisti vasarą dar turiningiau ir smagiau – tam paruošėme trumpą Lobių medžioklę, kurios metu galėsite ne tik pabūti gamtoje, bet ir pasimėgauti atlikdami įvairias užduotis kartu su draugais ir tėveliais. Vasaros linksmybių metu nepraleiskite progos pasimaudyti, paieškoti miško gėrybių ir sužaisti įvairių lauko žaidimų. Mėgaukimės vasara kartu!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia visas šeimas draugiškai, aktyviai ir sveikai kartu praleisti 2021-ųjų metų vasarą ir su nekantrumu praneša, kad nuo liepos 5-osios į Vilniaus miestą ir rajoną sugrįžta projektas „Vasara sveikiau“!

Naujienas apie konkrečius renginius sekite mūsų „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/vlnvi... ir Vilniaus visuomenės sveikatos biuro oficialioje interneto svetainėje www.vilniussveikiau.lt.