Sveikatos žinių naujienlaiškis. Gegužė

Sveika, darželio bendruomene!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams / globėjams bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai
„Vilnius sveikiau“ komanda

Gegužė – paskutinis pavasario mėnuo, tad, maloniai šildant saulės spinduliams ir kylant oro temperatūrai, „Vilniaus sveikiau“ komanda kviečia kuo daugiau laiko praleisti su šeima gryname ore, nenustoti tyrinėti ir pažinti naujus dalykus!

Tėvams parengėme patarimų, kaip paruošti vaiką vizitui pas odontologą ir suteikti drąsos bei ryžto. Pedagogams patarsime, kaip susitvarkyti su vaikų neigiamomis emocijomis ir kurti glaudesnį ryšį su mažaisiais. Vaikams parengėme užduotis, skatinančias ieškoti atradimų ir laisvalaikį leisti su šeima: gaminsime gaivųjį limonadą, kad šiltomis dienomis atsigautume sveikai bei skaniai, o pajudėti bei atrasti naujas sporto šakas kvies atpažinimo užduotis. Linkime gaivaus, šviesaus ir kupino gerovės mėnesio!

Žiūrėti naršyklėje