Sveikatos žinių naujienlaiškis. Kovas

Žiemą išlydėję, sveikatai palankių blynų prisiragavę, sulaukėme ir vieno spalvingiausio ir gražiausio metų laiko pavasario, kuris mums atneša daugiau saulės spindulių, sušildančių ir leidžiančių mėgautis ilgesnėmis dienomis bei bundančios gamtos stebuklais. Pavasaris siejamas ne tik su gamtos pabudimu, bet ir žmonių noru atsinaujinti bei pasitikti pavasarį su naujais tikslais ir geresne fizine, emocine sveikata. Kovo mėnesį kviečiame pasirūpinti savimi: daugiau laiko skirti savo kūno ir minčių išorinei bei vidinei švarai, tai padės geriau pažinti ne tik savo kūną, bet ir emocijas bei išmokti jas valdyti. Pasitikime pavasarį ir vieną iš gražiausių metų švenčių Velykas švariomis mintimis ir kūnu!

Kovo mėnesio naujienlaiškyje rasite savo emocijas pažinti ir valdyti padedančią užduotį, taip pat spalvinimo užduotėlę ir smagią kojų mankštelę Dauno sindromo dienai paminėti bei skleisti toleranciją ir supratingumą kitokiems nei mes, juk visi esame skirtingi ir savaip nuostabūs. Kovo naujienlaiškyje rasite ir patarimus tėvams / globėjams, kaip paskatinti vaiką gerti vandenį, pratimus pedagogams, kurie po sunkios darbo dienos padės atsipalaiduoti, susitelkti į savo kūno poreikius ir pasiekti vidinę ramybę bei filmuką padėsiantį Velykas praleisti sveikiau ir smagiau.

KOVO MĖNESIO SKAITINIAI TĖVAMS / GLOBĖJAMS IR PEDAGOGAMS

Patarimai, kaip skatinti vaiką gerti daugiau vandens
Vanduo – tai gyvybės šaltinis, kuris labai svarbus visai žmogaus organizmo veiklai. Jis padeda pašalinti iš organizmo kenksmingas medžiagas, todėl mūsų kūnas turi būti pakankamai juo aprūpintas. Vanduo padeda palaikyti asmens higieną, todėl svarbu nepamiršti, kad jis ne tik vidinės, bet ir išorinės švaros pagalbininkas. Pratinkime nuo mažens vaikus gerti vandenį.

Vidinė ramybė – atsipalaidavimo pratimai
Žmogaus savijautą lemia mintys, elgesys ir emocijos. Pakeitus požiūrį, pasikeičia ir vidinė būsena. Atsipalaidavimo pratimai kartu su ramiu kvėpavimu pašalins psichologinę įtampą ir padės susitelkti į savo kūno poreikius, taip pat pakels nuotaiką, pagerins raumenų elastingumą. Nelaukdami rytojaus pasirūpinkite savimi dabar!

UŽDUOTYS VAIKAMS

Užduotis apie emocinę higieną
Emocijos yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis, taip pat kaip ir mokymosi. Jos reikalingos pažinti kitą žmogų, o kartu ir save. Svarbu nepamiršti, kad jomis reikia rūpintis kasdien, todėl siūlome atlikti užduotį, kuri padės vaikui įsivertinti, kaip jis jaučiasi šiandien.

Visi esame SKIRTINGI, bet savaip nuostabūs
Kovo 21 dieną minime tarptautinę Dauno sindromo dieną. Minėdami šią dieną linkime būti vieni kitiems tolerantiškiems bei išreikšti solidarumą išsirenkant kojines, kurias reikės nuspalvinti įvairiausiomis spalvomis. Aukime pakantūs ir empatiški kitokiems nei mes kartu!

Linksmoji kojų mankšta
Mankštelė Jus pralinksmins ir pastiprins Jūsų pėdutes. Jai atlikti būtinai reikia ryškių skirtingų kojinių ir puikios nuotaikos. Užsimaukite savo spalvingiausias kojines ir atlikite smagią kojų mankštelę.

Natūralūs marginimo būdai ir Velykų žaidimai visai šeimai
Velykos – tai viena gražiausių metų švenčių. Pasinaudokite natūraliais kiaušinių marginimo būdais ir aktyvių velykinių žaidimų idėjomis, kurios padės šią šventę atšvęsti sveikiau! Linkime linksmų švenčių!