Sveikatos žinių naujienlaiškis. Lapkritis

Sveika, darželio bendruomene!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams / globėjams bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai
„Vilnius sveikiau“ komanda

Ilgėjantis tamsus paros metas ir trumpėjančios dienos primena apie neišvengiamai artėjančią žiemą. Kad šalti ir ilgi rudens vakarai neprailgtų, „Vilniaus sveikiau“ komanda siūlo, kaip praskaidrinti laiką, ir pristato ilgėjančių vakarų gidą.

Tikimės, kad tėvams / globėjams ir pedagogams parengtos rekomendacijos apie laiką prie ekranų paskatins vakarus skirti kokybiškam poilsiui. Šio mėnesio naujienlaiškyje taip pat rasite įdomių užduočių vaikams, kurios padės paįvairinti mitybą vaisiais ir daržovėmis ir pažinti emocijas bei jų spalvas. Jaukių ir ramių rudens vakarų šeimos rate!

Žiūrėti naršyklėje